LSW wyróżniona w rankingu Media Law International 2024

23 kwietnia 2024

[ Aktualność ]

Z przyjemnością informujemy, że LSW została doceniona w rankingu Media Law International 2024 (Tier 3). To prestiżowe wyróżnienie potwierdza nasze zaangażowanie i wiedzę w zakresie prawa mediów i rozrywki.

Gratulacje dla naszego wspaniałego zespołu: Bogusława Leśnodorskiego, Marcina Melzackiego, Marcina Huczkowskiego, Emila Tomaszewskiego, Katarzyny Michalik, Anny Stykowskiej-Sikory, Marty Trapszo-Drabczyńskiej, Dominika Krawczyka oraz Katarzyny Michalik!

Naszym klientom z branży medialnej zapewniamy najwyższej najwyższy poziom doradztwa. Uznanie przez Media Law International jest świadectwem ciężkiej pracy i poświęcenia naszego niesamowitego zespołu.

Media Law International to uznana na całym świecie organizacja, która co roku ocenia kancelarie prawne pod kątem ich biegłości i osiągnięć w kwestiach prawnych związanych z mediami. Rankingi stanowią cenne źródło informacji dla firm i osób fizycznych poszukujących reprezentacji prawnej w branży medialnej.

Jesteśmy wdzięczni za zaufanie i wsparcie naszych klientów, którzy inspirują nas do ciągłego podnoszenia poprzeczki i osiągania coraz lepszych rezultatów.

Myślimy transakcyjnie.

Doradztwo w kwestiach, które mają znaczenie.

Aktualności powiązane z tą kategorią

Skontaktuj się

Jak możemy pomóc?
Prześlij nam wiadomość.
Poprzez przesłanie formularza akceptujesz naszą Politykę Prywatności
Odwiedź Nas

Warszawa

ul. Szara 10

00-420 Warszawa

TEL. +48 22 646 42 10

EMAIL: lsw@lsw.com.pl

Wrocław

ul. Swobodna 1

50-089 Wrocław

TEL. +48 22 646 42 10

EMAIL: lsw@lsw.com.pl

LSW Bieńkowski, Laskowski, Leśnodorski,
Melzacki i Partnerzy sp.k.

2012-2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

design & dev by : 247®Studio

Do Góry