Wojciech Dec

Radca prawny

W LSW

Specjalista w zakresie prawa gospodarczego, podatkowego i karnego skarbowego.

Ma wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze spółek prawa handlowego, w tym w zakresie przekształceń, podziałów i łączeń. Nadzorował szereg projektów związanych z połączeniami spółek, w tym także notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Posiada praktykę w zakresie zagadnień prawa pracy i prawa antymonopolowego. Zajmuje się także opracowywaniem struktur optymalizujących podatki oraz reprezentuje klientów LSW przed organami administracji podatkowej.

Przed LSW

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego. W ramach swojej praktyki zawodowej był pracownikiem Zespołu Dochodzeń Karnych Skarbowych w Urzędzie Kontroli Skarbowej w Katowicach, kierował Zespołem Podatków Centrali Banku Śląskiego S.A. w Katowicach, był także związany z katowickimi oddziałami Arthur Andersen oraz Ernst&Young. Tytuł radcy prawnego uzyskał w 1997 roku.

O Wojciechu

Znany wśród kolegów z branży jako zapalony kucharz zakochany w kuchni z terenów dawnej Monarchii Austro-Węgierskiej oraz Wschodniej Azji. Znajomi wiedzą o jego zainteresowaniach sportami wodnymi, a zwłaszcza o tym, że jest pasjonatem nurkowania.

Copyright © 2012-2019 Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy All Rights Reserved