Marta Żemajtis

Radca prawny

W LSW

Prowadzi bieżącą kompleksową obsługę prawną agencji reklamowej. W ramach usług przygotowuje i negocjuje wszelkiego rodzaju umowy, w szczególności z klientami agencji, z twórcami, umowy na prowadzenie kampanii reklamowych z udziałem aktorów, influencerów, umowy z dostawcami usług, tworzy regulaminy akcji promocyjnych. Obsługa prawna obejmuje doradztwo w zakresie zagadnień z zakresu nieuczciwej konkurencji, prawa konsumenckiego, prawa handlowego i prawa pracy.

W swoim kilkunastoletnim doświadczeniu pracy w charakterze prawnika wewnętrznego zawsze stara się uwzględniać biznesowy element prowadzonych spraw, znajdować rozwiązania praktyczne dbając o bezpieczeństwo prawne firmy.

Przed LSW

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowych Studiów Prawa Autorskiego i Prasowego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Poprzednio w charakterze prawnika wewnętrznego związana z branżą wydawniczą oraz jedną z największych sieci handlowych, dystrybucyjnych oraz e-commerce w Polsce.

O Marcie

Uwielbia jazz i muzykę świata w brzmieniu hi-end. Interesuje się historią Polski, śledzi zagadnienia kulturowo społeczne. Z pasją obserwuje świat, zwłaszcza przyrodę. 

 

Copyright © 2012-2019 Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy All Rights Reserved