Marta Marzec-Robak

Wspólnik, Dyrektor Zarządzający

Specjalizacja

Inne
m.marzec-robak@lsw.com.pl

W LSW

Marta kompleksowo zarządza pracą biura LSW, kieruje zespołem administracji oraz koordynuje jego pracę. Jest odpowiedzialna za kwestie związane z IT oraz HR i za wdrażanie nowych rozwiązań w firmie. To jej zasługą jest doskonała atmosfera pracy zespołu. Zarządzając zasobami ludzkimi w oparciu o najlepsze praktyki i dbając o najwyższe standardy obsługi klientów LSW, Marta sprawia, że kancelaria może pochwalić się nienagannym wizerunkiem i przyjazną kulturą korporacyjną.

Marta jest również wizytówką firmy. Bierze aktywny udział  w spotkaniach, seminariach i konferencjach, poświęconych zarządzaniu, HR i komunikacji w firmach z sektora usług profesjonalnych. Jest członkiem platformy zrzeszającej szefów marketingu i HR warszawskich firm prawniczych.

Przed LSW

Z LSW od 2005 r. Wcześniej związana z firmą GSM a także jedną z wiodących na rynku światowym innowacyjną firmą z branży tworzyw sztucznych.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Prawa Gospodarczego i Administracji Publicznej w Wyższej Szkole Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu. Uczestniczka programu Management 2009 r. organizowanego przez Ican Institute, na licencji Harvard Business Publishing.

O Marcie

Nasza firma to ludzie, oni są najważniejsi. Ogromną satysfakcję daje mi skuteczne połączenie usług świadczonych na najwyższym poziomie, z rodzinną atmosferą, życzliwością i pozytywną energią firmy.

Copyright © 2012-2019 Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy All Rights Reserved