Marcin Melzacki

Adwokat, Wspólnik

W LSW

Ekspert w zakresie prawa procesowego, w szczególności w sprawach karnych.

Występuje jako pełnomocnik procesowy w wielu skomplikowanych postępowaniach sądowych. Był obrońcą w procesach karnych white-collar crimes, uczestniczył także w wielu projektach zakładania, przekształcania, przejmowania i łączenia spółek.

Marcin ma wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu sporów między przedsiębiorcami działającymi w różnych branżach, a także pomiędzy wspólnikami oraz członkami zarządów. Do obszarów jego zainteresowań należą przede wszystkim prawno-karne aspekty działalności gospodarczej oraz zagadnienia z zakresu prawa sportowego.

Przed LSW

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. W 2001 roku otrzymał tytuł adwokata. Doświadczenie zdobywał współpracując z kancelariami Amhurst Brown Colombotti oraz Wardyński i Wspólnicy, a także prowadząc praktykę w warszawskiej spółce Melzacki, Lewków - Spółka Partnerska, Adwokaci. Jest Arbitrem Trybunalu do spraw Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim.

O Marcinie

W sprawach zawodowych uparcie szuka najlepszych rozwiązań. Jego przesłanie to: „zawsze rozumieć potrzeby klienta”. Kierując się nim, stara się wychodzić poza czysto jurydyczne rozumienie interesów zwracających się do niego osób. Niewątpliwie, miejscem, w którym czuje się najlepiej, jest sąd.

27.11.2018, PULS BIZNESU

Kolejna porażka śledczych w sprawie Osieckiego

https://www.pb.pl/kolejna-porazka-sledczych-w-sprawie-osieckiego-946747

15.03.2017, GAZETA WYBORCZA

Czy chodzenie do sądu pracy staje się groźne dla pracowników? 

http://wyborcza.pl/7,75398,21498046,jak-zatrudnia-ministerstwo-kultury-nalezal-sie-etat-wiec-pracownik.html

  • "Zmiany w KPC dla prawników procesowych" - 24 października 2019 : Wspólnie z adw. Maciejem Ślusarkiem oraz adw. Katarzyną Lejman : Kancelaria LSW

Copyright © 2012-2019 Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy All Rights Reserved