Krzysztof Laskowski

Radca prawny, Wspólnik

W LSW

Specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym oraz inwestycjach kapitałowych.

Uczestniczył w wielu pomyślnie zrealizowanych transakcjach fuzji i przejęć w sektorach: stalowym, nieruchomości, life science, mediów, reklamy i telekomunikacji, także dla podmiotów notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Doradza funduszom typu private equity i venture capital na każdym etapie inwestycji: od stworzenia i negocjowania umowy, po optymalne wyjście z projektu. Przy pomocy zespołu młodszych prawników zapewnia klientom LSW kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa spółek handlowych.

Zasiada w radach nadzorczych firm Rochstar S.A., OncoArendi Therapeutics SA, Adiuvo Investments S.A., Airway Medix S.A., Cambridge Chocolate Technologies Polska S.A.

Przed LSW

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

O Krzysztofie

W wolnym czasie chętnie poświęca się realizacji pasji sportowych, takich jak narty, rower i koszykówka. Przyjaciołom znany jako wymagający smakosz i pełen pasji kucharz. Inspiracji szuka podróżując z plecakiem po Azji oraz czytając o biznesie.

24.01.2012, Dziennik Gazeta Prawna, nr 16

Firmy świadczące usługi publiczne są wynagradzane według nowych zasad

09.10.2009, RZECZPOSPOLITA

(we współpracy z Bogusławem Lesnodorskim)

Arbitraż. Egzekucja z majątku Skarbu Państwa

http://archiwum.rp.pl/artykul/897050-Arbitraz-Egzekucja-z-majatku-Skarbu-Panstwa.html

09.02.2009, Gazeta prawa i podatków

Obrona interesów

19.06.2008, RZECZPOSPOLITA

Jak wymieniać informacje handlowe, by nie naruszać prawa konkurencji

http://www.rp.pl/artykul/150601-Jak-wymieniac-informacje-handlowe--by-nie-naruszac-prawa-konkurencji.html&cid=44&template=restricted

01.08.2005, Monitor Prawniczy nr 15/2005

Istota i charakter prawny spółki europejskiej oraz przekształceń z jej udziałem

  • "Opodatkowanie podatkiem CIT spółek komandytowych" : 17 listopada 2020 : wspólnie z Marcinem Grzeleckim, webinar w kancelarii LSW dla spółek komandytowych.

Copyright © 2012-2019 Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy All Rights Reserved