Konrad Wyszyński

Prawnik

W LSW

Aplikant adwokacki II roku, specjalizuje się w zagadnieniach prawa własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem prawa autorskiego, prawa reklamy i mediów. W obszarze jego zainteresowań znajduje się również problematyka ochrony dóbr osobistych. Jest współautorem publikacji naukowej pt. "Karuzele VAT. Wybrane regulacje prawa karnego materialnego i procesowego", wydanej przez Wolters Kluwer.

Prowadził stałą obsługę prawną spółki z branży wydawniczej, a obecnie doradza w bieżącej działalności jednej z kluczowych na rynku polskim agencji reklamowych. Posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów z branży kreatywnej, w tym twórców internetowych.

Wspiera praktykę własności intelektualnej/TMT w kompleksowej obsłudze prawnej produkcji filmowo-telewizyjnych oraz zaangażowany jest w prowadzenie licznych postępowań sądowych, w szczególności dotyczących zwalczania nieuczciwej konkurencji i nieuczciwych praktyk rynkowych oraz ochrony dóbr osobistych.

Przed LSW

Absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, które ukończył z wyróżnieniem. W trakcie studiów zaangażowany był w zarządzanie pracami Koła Naukowego Prawa Własności Intelektualnej „IP” UW.

O Konradzie

Wczesną młodość spędził na korcie tenisowym, jednak porzucił karierę zawodniczą i obecnie piłkę odbija wyłącznie rekreacyjnie. Fascynuje go polska szkoła plakatu, przez co stale powiększa swoją kolekcję. Lubi chwile sam na sam z dobrą powieścią.

23.06.2020, LSW.COM

Współautor publikacji "Karuzele VAT. Wybrane regulacje prawa karnego materialnego i procesowego", wydawnictwo Wolters Kluwer.

http://www.lsw.com.pl/pl/aktualnosci/konrad-wyszynski-wspolautorem-analizy-karuzele-vat-wybrane-regulacje-prawa-karnego-i-materialnego-i-procesowego

Copyright © 2012-2019 Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy All Rights Reserved