Kamil Boruta

Prawnik, Aplikant radcowski

W LSW

Specjalizuje się w realizacji projektów korporacyjnych, inwestycyjnych, doradztwie transakcyjnym, fuzjach i przejęciach, prawie sportowym. Wspiera klientów w zakresie bieżącej obsługi prawnej spółek prawa handlowego, w tym również spółek publicznych. Uczestniczy w sprawach, gdzie wymagana jest reprezentacja klientów w postępowaniach spornych. Lubi realizować projekty interdyscyplinarne wymagające wiedzy z różnych dziedzin. Chętnie udziela się także w sprawach pro bono.

Posiada doświadczenie w zarządzaniu, wycenie oraz nadzorze przedsiębiorstw.

Do obszarów jego zainteresowań należą przede wszystkim korporacyjne i cywilne aspekty działalności gospodarczej oraz zagadnienia z zakresu prawa sportowego.

Zaciekły zwolennik załatwiania sporów w sposób polubowny. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Przed LSW

Ukończył z wyróżnieniem prawo oraz finanse i rachunkowość, studiując oba kierunki równolegle w Akademii Leona Koźmińskiego. Pełnił funkcję Senatora ALK, członka Studenckiej Komisji Wyborczej. Uczestnik wyjazdów studyjnych dla najlepszych studentów. Prelegent oraz organizator konferencji naukowych o prawie unijnym oraz instytucjach UE. Uczestnik wydarzeń organizowanych przez KN Ius et Sport. Działał w ramach wolontariatu na rzecz Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych. Sportowiec z sukcesami w juniorskich kategoriach biegowych.

O Kamilu

Wolny czas poświęca na uprawianie sportu (intryguje go niemal każda dyscyplina sportowa), czytanie książek i podróżowanie. Pasjonat historii oraz nieustannego rozwoju osobistego oraz zawodowego. Wielbiciel kultury hiszpańskiej. Kamil lubi także relaksować się poprzez granie w gry oraz chodzenie po górach.

Copyright © 2012-2019 Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy All Rights Reserved