Joanna Kieszek

Radca prawny

W LSW:

Specjalizuje się w zagadnieniach prawa własności intelektualnej, w szczególności w obszarze prawa autorskiego, prawa reklamy, a także w obszarze ochrony danych osobowych. W zakresie jej zainteresowań pozostaje także prawo żywnościowe.

Przed LSW:

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Łódzkim oraz Podyplomowego Studium Prawa Własności Intelektualnej na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła aplikację sędziowską w Sądzie Okręgowym w Piotrkowie Trybunalskim i złożyła egzamin sędziowski przed Sądem Apelacyjnym w Łodzi. Wpisana na listę radców prawnych OIRP w Warszawie. Doświadczenie jako radca prawny zdobywała w jednej z warszawskich kancelarii, a następnie jako ekspert - radca prawny w jednej z największych polskich spółek z branży energetycznej. W latach 2010 -2016 zaangażowana w pracę pro-bono jako członek zarządu fundacji Dorastaj z Nami.

O Joannie:

Wolny czas chętnie spędza nad wodą, w wodzie lub pod wodą: żegluje, pływa i nurkuje. Kocha muzykę klasyczną, czyli stary dobry rock, głównie w wydaniu koncertowym, ale ceni sobie też spotkania z klasykami w filharmonii i operze. Czasem sama gra utwory ukochanego Chopina.

15.03.2018, THINK MICE

http://www.thinkmice.pl/component/content/article/44-services/home/116-prawo?Itemid=101#.Wqo-Xh6Q0Kk.facebook

RODO. Jak przygotować się do zmian?

01.03.2018, LSW IP BLOG

Prawo do bycia zapomnianym w cyfrowej rzeczywistości. The Matrix has you

http://lswipblog.pl/pl/2018/02/prawo-bycia-zapomnianym-cyfrowej-rzeczywistosci-the-matrix-has-you/

31.01.2018, GAZETA WYBORICZA

Przygotowania do RODO w branży marketingowej: dane klientów jak gorący kartofel

http://wyborcza.pl/7,156282,22956570,dyrektywa-rodo-sieje-postrach-w-branzy-marketingowej-dane-klientow.html?disableRedirects=true

Copyright © 2012-2018 Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy All Rights Reserved