Jerzy Łopatyński

Prawnik

W LSW

Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prawa cywilnego oraz handlowego, a także prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego.

Wspiera klientów w zakresie bieżącej obsługi prawnej spółek prawa handlowego. Uczestniczy w projektach dotyczących przekształceń, połączeń i podziałów spółek handlowych. Bierze udział w negocjacjach umów oraz prowadzeniu rozmów z kontrahentami naszych Klientów. Prowadzi kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych zarówno w zakresie spraw bieżących jak i przy wymagających projektach. Współuczestniczy w sprawach, gdzie wymagana jest reprezentacja klientów w postępowaniach spornych, w tym w szczególności w sprawach gospodarczych.

Do zakresu jego doświadczeń przynależy również udział w wielu sprawach restrukturyzacyjnych i upadłościowych. W ramach działalności pro bono zajmował się bieżącym doradztwem prawnym dla fundacji oraz stowarzyszeń.

Przed LSW

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie studiów wolontariusz Fundacji Courtwatch, zajmującej się monitoringiem pracy sądu. Doświadczenie zawodowe zdobywał odbywając praktyki w renomowanej warszawskiej kancelarii oraz pracując w dziale korporacyjnym jednej z warszawskich kancelarii.

O JERZYM

Pasją Jana jest gotowanie, a w szczególności improwizowanie kulinarne. W zimie Jan chętnie udaje się na wyprawy w góry, podczas których uprawia narciarstwo, trekking i rzadziej trail running. Latem Jan lubi pływać na windsurfingu, chodzić po górach oraz podróżować, w szczególności w kierunkach europejskich i azjatyckich, głównie z nastawieniem na poznawanie lokalnej kultury kulinarnej.

19.06.2020, THINK MICE

Centralny rejestr beneficjentów rzeczywistych - kogo dotyczy obowiązek zgłoszenia?

https://www.thinkmice.pl/news/prawo/2386-centralny-rejestr-beneficjentow-rzeczywistych-kogo-dotyczy-obowiazek-zgloszenia

26.05.2019, WWW.LSW.COM

Nowe zasady oferowania instrumentów finansowych po aferze Getbacku

http://www.lsw.com.pl/pl/aktualnosci/nowe-zasady-oferowania-instrumentow-finansowych-po-aferze-getbacku

Copyright © 2012-2019 Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy All Rights Reserved