Jakub Kubis

Radca prawny

W LSW

Specjalizuje się w prawnej obsłudze przedsiębiorstw w zakresie spraw gospodarczych i cywilnych, jak również doradztwie korporacyjnym. Prowadzi bieżącą obsługę prawną spółek prawa handlowego oraz reprezentuje Klientów w sporach sądowych przed sądami wszystkich instancji, w szczególności między przedsiębiorcami. Jego praktyka obejmuje również zagadnienia z obszaru prawa autorskiego oraz e–commerce. W obszarze jego zainteresowań znajduje się także prawo pracy i prawo rodzinne. 

Przed LSW

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W takcie studiów zaangażowany w działalność Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA. Tytuł radcy prawnego uzyskał w 2013 r. Specjalizował się w obsłudze podmiotów z branży mikro oraz MŚP, jak również podmiotów publicznych. W ramach praktyki zawodowej realizował projekt unijny „Świadomy Obywatel”. Pełnił funkcję asystenta sędziego sądu powszechnego. Doświadczenie jako radca prawny zdobywał w śląskich kancelariach radcowskich i adwokackich oraz jako in-house lawyer jednej z większych śląskich spółek z branży finansowej i faktoringowej.

O Jakubie

Miłośnik aktywnego wypoczynku o własnych nogach. Pasjonat historii i wyciągania z niej wniosków. Niebezpiecznie ciągnie go do Azji.

Copyright © 2012-2019 Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy All Rights Reserved