Bogusław Leśnodorski

Radca Prawny, Wspólnik

W LSW

Wspólnik Zarządzający i współzałożyciel firmy prawniczej LSW, z którą jest związany od początku kariery zawodowej. Kieruje zespołami ds. fuzji i przejęć oraz ds. Giełdy Papierów Wartościowych.

Specjalizuje się w prowadzeniu projektów korporacyjnych, inwestycyjnych i prywatyzacyjnych. Pracował m.in. dla podmiotów reprezentujących przemysł ciężki i wydobywczy, sektor budownictwa i nieruchomości oraz świat mediów i telekomunikacji. Posiada olbrzymie doświadczenie w dziedzinie nadzoru właścicielskiego - zasiada lub zasiadał w Radach Nadzorczych licznych spółek, w tym Kompania Węglowa S.A., Stalexport S.A., Index Copernicus International S.A., Black Lion NFI S.A., Ferrum S.A. Poza rynkiem polskim, biegle porusza się w systemie prawno-gospodarczym Rosji, Ukrainy i Białorusi.

Bogusław Leśnodorski jest członkiem Polskiej Rady Biznesu.

Przed LSW

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Już po założeniu LSW ukończył aplikację radcowską (2004) oraz studia MBA na IESE Business School - Advanced Management (2008).

O Bogusławie

Znany w środowisku prawniczym z zamiłowania do bardzo wymagających dyscyplin sportu, takich jak narciarstwo ekstremalne, motocross, skijet, jazda na rowerze górskim. Pasjonat piłki nożnej, w latach 2012-2017 Prezes Legii Warszawa.

Copyright © 2012-2018 Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy All Rights Reserved