Bartosz Nowicki

Adwokat, Doradca restrukturyzacyjny

W LSW

Specjalizuje się w dziedzinie prawa handlowego, w szczególności w obszarze kontraktów handlowych, spółek, restrukturyzacji i upadłości. Wspiera klientów w realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych świadcząc pomoc prawną w zakresie audytu prawnego, negocjowania umów inwestycyjnych, przygotowania dokumentacji transakcyjnej, nadzoru nad wykonywaniem zobowiązań inwestycyjnych. Doradza klientom w obszarze restrukturyzacji przedsiębiorstw – od wsparcia w obszarze wewnętrznych działań restrukturyzacyjnych, przez negocjacje umów restrukturyzacyjnych, po reprezentację ich interesów w postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie bieżącej obsługi prawnej przedsiębiorstw sektora finansowego, stalowego, energetycznego i stoczniowego. Posiada uprawnienia doradcy restrukturyzacyjnego.

Przed LSW

Absolwent Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie. Ukończył również Studia Podyplomowe „Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstw” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Studia Podyplomowe „Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe” na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego.

Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

O Bartoszu

Wolne chwile poświęca rodzinie, szeroko pojętej kulturze oraz wypoczynkowi w pięknych okolicznościach przyrody. Próbuje swoich sił w grze na gitarze basowej. Pasjonat górskiej turystyki pieszej i rowerowej.

02.06.2017, LSW.COM

Udziały w spółce a majątek wspólny małżonków

http://www.lsw.com.pl/pl/aktualnosci/udzialy-w-spolce-a-majatek-wspolny-malzonkow

Copyright © 2012-2019 Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy All Rights Reserved