Pierwszy z wykładów już za nami. Przed nami kolejny, zatytułowany „Fundusz nie taki straszny – „Prawie” wszystko co chcielibyście wiedzieć o inwestycjach typu private equity i venture capital w startupy”. Podzieliliśmy go na dwie części. Na pierwszą zapraszamy już 3 października.

Opowiemy o funduszach private equity, m.in. o tym, jakie są korzyści z takiej współpracy, a jakie są jej wady. Podpowiemy, jak prowadzić rozmowy z funduszem, na co się przygotować i na co uważać. Wytłumaczymy Wam czym różni się fundusz private equity od venture capital, jaki jest cel due dillience i jak przebiega proces inwestycyjny oraz czym jest dezinwestycja i prosta spółka akcyjna. Zapraszamy!Startujemy 3 października w Business Link PGE Narodowy punktualnie o 18.00.

Więcej szczegółów i formularz zgłoszenia dostępne są tutaj:

http://www.eventbrite.com/e/fundusz-nie-taki-straszny-prawie-wszystko-co-chcielibyscie-wiedziec-o-inwestycjach-typu-private-tickets-27566564336

Szczegóły dotyczące drugiej części szkolenia podamy już niebawem. Będą dostępne na naszej stronie http://www.lsw.com.pl/pl w zakładce „Aktualności”. Serdecznie zapraszamy już dziś!