Nagroda Polskiej Rady Biznesu

Byliśmy doradcą prawnym piątej edycji konkursu  Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta, nazywanego polskimi Oscarami – jednych z najważniejszych i najbardziej prestiżowych nagród w Polsce.

LSW Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy pomagała tworzyć konkurs i nadzoruje jego przebieg. Laureatami zostali: w kategorii „Sukces”, Dariusz Miłek – twórca potęgi działającej na rynku obuwia Grupy CCC, w kategorii „Wizja i Innowacje”, Tomasz Kułakowski – prezes spółki CodiLime, odnoszącej wspaniałe sukcesy, dzięki talentowi polskich matematyków i informatyków, w kategorii „Działalność Społeczna”, dr Anita Kucharska-Dziedzic – pomysłodawczyni i prezes Lubuskiego Stowarzyszenia na Rzecz Kobiet BABA, udzielającego pomocy kobietom będącym ofiarami przemocy domowej (więcej szczegółów na: www.nagrodaprb.pl)

 

Dyrektor Marketingu Roku

Byliśmy w Krakowie na Gali Dyrektora Marketingu Roku 2015, podczas której wybrano najlepszego wśród liderów marketingu. GRAND PRIX otrzymała Małgorzata Lubelska z Grupy Żywiec, a tytuł Dyrektora Marketingu Roku 2015 w kategorii zgłoszenia indywidualne, organizacje i instytucje wywalczył Zygmunt Stępiński z Polin. Firma LSW Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy była audytorem konkursu.

 

Sukcesy sportowe

O tym, że LSW jest w świetnej kondycji, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Na wszelki wypadek jednak od czasu do czasu prezentujemy swoją formę. Ostatnio – przy wiosłach. W rozegranych w czerwcu regatach o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej zajęliśmy pierwsze i drugie miejsce w konkurencji czwórek męskich. Wśród czwórek damskich, rzecz jasna, też okazaliśmy się bezkonkurencyjni .

Latem obiecujemy nie zwalniać tempa. 

Więcej o tym, co robimy na: www.lsw.com.pl