Miło nam zaprosić Państwa na drugą konferencję z cyklu Prawne regulacje Public Relations, której organizatorem jest Puls Biznesu, a partnerem merytorycznym nasza firma.  Prelegentami będą w tym roku:  Milena Bogdanowicz – radca prawny, Katarzyna Ciepiela – prawnik, Maciej Kubiak – adwokat/wspólnik, Maciej Ślusarek – adwokat wspólnik.  Podczas spotkania nasi prawnicy poruszą tematy związane z  prawnymi aspektami  komunikacji  biznesu z dziennikarzami,  podpowiedzą  jak tworzyć materiały sponsorowane oraz bezpiecznie lokować produkty w telewizji, radiu i prasie. 

Prelegenci przyjrzą się prawu prasowemu w kontekście biznesowych publikacji w Internecie,  starając się odpowiedzieć na pytanie, w jakich ramach prawnych poruszać się, publikując materiały w mediach społecznościowych z podaniem przykładów wykorzystania w promocji elementów twórczych.

Konferencję zakończy wykład, podczas którego mecenas Maciej Ślusarek przedstawi możliwe rozwiązania dla firm pozwalające uniknąć błędów w sytuacjach kryzysów medialnych i skutecznie wykorzystać dostępne narzędzia prawne. 

Konferencja odbędzie się 16 grudnia 2015. Serdecznie zapraszamy do rejestracji na stronach Pulsu Biznesu.  Na hasło LSW obowiązuje 10% rabatu. 

Patronem medialnym wydarzenia jest LSWIPBLOG