Czy mieliście już okazję zapoznać się z naszym najnowszym wpisem pt. „Fryzura idealna? Komisja Etyki Reklamy mówi „stop” obiecywaniu cudów” jest dla nas wyjątkowy. I chociaż zwykle chodzi nie o ilość, a o jakość, tym razem, wyjątkowo, rozchodzi się właśnie o liczby, a dokładnie o konkretny numer. Okazuje się bowiem, że naszemu Blogowi IP pękła setka. I to z solidnym naddatkiem, bo wpis Justyny Milewskiej jest naszym 110tym tekstem opublikowanym na stronie.

Wydaje się, że dopiero co postawiliśmy kropkę po pierwszym, inauguracyjnym artykułem na Blogu. Tymczasem, okazuje się, że od tego wydarzenia minęło już półtora roku. Od tego czasu regularnie, średnio co tydzień, dzielimy się z Wami – naszymi klientami, partnerami i sympatykami  –  naszym doświadczeniem, wiedzą i spostrzeżeniami, dotyczącymi szeroko pojętej sfery własności intelektualnej (IP). Napisaliśmy wiele ciekawych artykułów i zgłębiliśmy sporo istotnych kwestii z zakresu prawa intelektualnego, prześwietliliśmy i omówiliśmy najciekawsze wyroki sądów i najbardziej zaskakujące sprawy.

Informujemy Was o przełomowych orzeczeniach, zmianach w prawie i ich konsekwencjach, jak chociażby Brexit (http://lswipblog.pl/pl/2016/06/brexit-a-sprawa-prawa-wlasnosci-intelektualnej-ip/),  dajemy praktyczne porady, np. jak pisać wnioski do PISF (http://lswipblog.pl/pl/2016/07/pisf-nie-przyznaje-dofinansowania-co-dalej/). Czasem też piszemy o sprawach, wydawałoby się, niecodziennych, jak np. jak uzbroić się w wirtualny miecz http://lswipblog.pl/pl/2015/02/lets-play-czyli-co-ma-wspolnego-srodkowo-amerykanski-dyktator-z-wirtualnym-mieczem/). Publikujemy po polski i angielsku. I nie zamierzamy przestać!

Jeszcze niedawno raczkowaliśmy, dziś mocno stoimy na nogach. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie Wy, Drodzy Czytelnicy. Dziękujemy, że jesteście z nami, że regularnie odwiedzacie naszą stronę, że obserwujecie nas na Facebooku. Nie ma lepszego podziękowania za wysiłek włożony w tworzenie Bloga, niż wierne grono odbiorców.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas – za ostatnie półtora roku i za 110 artykułów, za wszystkie ciepłe słowa i pozytywne komentarze. Obiecujemy nie rozczarować  Was i stawać się dla Was jeszcze lepsi. Zostańcie z nami.

Redaktor naczelny,

Mec. Maciej Kubiak