Przy skrzyżowaniu ulic Żelaznej i Grzybowskiej na Woli powstanie wieżowiec, w którym znajdować się będą mieszkania na wynajem oraz hotel. Deweloper planuje budowę ok. 230 pokoi i 450 mieszkań o wysokim standardzie wraz z pełną infrastrukturą: kinem, basenem, salą konferencyjną, kortem do squasha oraz zielonym tarasem.

Doradzaliśmy Golub GetHouse przy zakupie terenu inwestycyjnego, nasza obsługa obejmowała przygotowanie umowy sprzedaży (nabycie gruntu wraz ze wszystkimi pozwoleniami) oraz pomoc w pozyskiwaniu finansowania. Transakcję obsługiwali Marcin Nosiński,  Artur Zawadowsk, Michał Klimowicz, Przemysław Walon i Szymon Kaczmarek.

- Liberty Tower to jedna z największych inwestycji, którą obsługiwaliśmy. Pracowaliśmy pod dużą presją czasu. Nasza praca wymagała koordynacji wielu elementów i przygotowania bardzo obszernej dokumentacji. Nie bazowaliśmy na gotowych rozwiązaniach, sami opracowaliśmy m.in. strukturę finansowania – ocenił prace nad projektem Marcin Nosiński, odpowiedzialny za przygotowanie umowy sprzedaży gruntu.

Nowa inwestycja Golub GetHouse powstanie w wyjątkowym historycznie miejscu, w którym znajdują się fragmenty murów i bramy getta warszawskiego wraz z domem Duschika. Zabytkowe obiekty zostaną odrestaurowane i wkomponowane w nowy projekt.

Obecnie trwa konkurs, który wyłoni pracownię architektoniczną odpowiedzialną za koncepcję.