Artur Zawadowski dołączył do LSW w październiku 2017 roku. Przed LSW, był partnerem w kancelarii Weil, Gotshal i Manges odpowiedzialnym za departamenty bankowości, finansów oraz restrukturyzacji.

Kancelaria LSW zarządzana jest obecnie przez ośmiu partnerów: Bogusława Leśnodorskiego, Macieja Ślusarka, Władysława Bieńkowskiego, Macieja Kubiaka, Krzysztofa Laskowskiego, Marcina Melzackiego, Martę Marzec-Robak i Artura Zawadowskiego.

- Wyczucie biznesowe Artura i jego bogate doświadczenie z pewnością będą kluczowe w rozwoju praktyki i obsługi klientów LSW – powiedział mec. Bogusław Leśnodorski.

- Cieszymy się, że Artur dołączył do nas i do grona wspólników. Ponieważ LSW zmienia się wraz z potrzebami rynku, będziemy zmierzać w nieco innym kierunku niż do tej pory. Nasza strategia uwzględnia wzmocnienie praktyki korporacyjnej i rozwój praktyk transakcyjnych: M&A, spółek publicznych, restrukturyzacji i finansowań. Wzmacniając naszą pozycję jednego z liderów w obszarze własności intelektualnej, dążymy do tego, by nasi klienci otrzymywali kompleksową obsługę strategiczną procesów biznesowych na najwyższym poziomie pod jednym szyldem – dodaje mec. Maciej Ślusarek.

Artur Zawadowski przeprowadził wiele znaczących i prestiżowych transakcji w każdym obszarze swoich zainteresowań. Rekomendowany w rankingu Chambers & Partners (Tier 2) w kategorii prawników restrukturyzacyjnych w Polsce. Ranking IFLR 1000 napisał o nim „highly regarded”, umieszczając w gronie 146 wyróżniających się specjalistów we wszystkich dziedzinach prawa w Polsce.

Firma prawnicza LSW Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy to zespół blisko 60 prawników, którzy wspierają klientów we wszystkich obszarach prawa dla biznesu. Nasze kluczowe specjalizacje to prawo korporacyjne i podatkowe, obsługa inwestycji, ochrona własności intelektualnej i renomy, wspieranie innowacji oraz rozwiązywanie sporów. Jesteśmy jedyną polską kancelarią zrzeszoną w międzynarodowej sieci World Link For Law. Rekomendują nas prestiżowe rankingi Legal 500 oraz Chambers & Partners. W 2018 roku obchodziliśmy 20. rocznicę działalności na polskim rynku.

Więcej informacji

Aleksandra Pac | dział marketingu i PR | a.pac@lsw.com.pl

Seweryn Dmowski | dział marketingu i PR | s.dmowski@lsw.com.pl