Rekomendacje

Obecność w rankingach i zdobywanie rekomendacji nie mogą być dla firmy prawniczej celem samym w sobie. Dla LSW są one dodatkowym poświadczeniem jakości oferowanych usług prawnych i doradczych. Jednocześnie dla klientów stanowią kolejne potwierdzenie, że dokonali słusznego wyboru.

        large_LSW (1).jpg (300 KB)             emea_leading_firm_2017.jpg (35 KB)        world_link.png (22 KB)   rp.jpg (70 KB)

    
W prestiżowym rankingu LEGAL 500 EMEA firma prawnicza LSW i nasi prawnicy otrzymali rekomendacje w dziedzinie:

  • prawa własności intelektualnej i jej ochrony
  • prawa korporacyjnego, handlowego oraz w zagadnieniach dotyczących fuzji przedsiębiorstw w branży mediowej, transportowej oraz spożywczej
  • prawa bankowego i finansów jako kancelarii ze znaczącym doświadczeniem na rynku Europy Wschodniej
  • efektywnego i sprawnego rozwiązywania sporów sądowych
  • Maciej Ślusarek został rekomendowany jako ekspert w zakresie prawa własności intelektualnej oraz w obszarze rozwiązywania sporów
  • Maciej Kubiak został rekomendowany jako ekspert w zakresie prawa własności intelektualnej
  • Władysław Bieńkowski został rekomendowany jako ekspert w obszarze rozwiązywania sporów

W 2017 roku LSW w rankingu LEGAL 500 EMEA znalazła się w czołówce europejskich kancelarii w dziedzinie prawa własności intelektualnej oraz rozwiązywania sporów.

W zakresie ochrony własności intelektualnej LSW cieszy się również rekomendacją rankingu Chambers Europe - Europe's Leading Lawyers for Business - publikowanego przez wydawnictwo Chambers & Partners. W 2018 roku po raz kolejny otrzymaliśmy to prestiżowe wyróżnienie. Wspólnicy Maciej Ślusarek i Maciej Kubiak oraz radca prawny Artur Zawadowski zostali po raz kolejny wyróżnieni indywidualnie jako czołowi eksperci w zakresie IP, TMT: Data Protection oraz Restructuring/Insolvency, zaś LSW znalazła się wśród najlepszych kancelarii w Europie specjalizujących się w prawie własności intelektualnej i TMT.

MaciejSlusarek.jpg (273 KB)  MaciejKubiak.jpg (268 KB)ArturZawadowski.jpg (280 KB)

W 2017 roku LSW zostaliśmy także laureatami rankingu IP Stars 2017 otrzymując wyróżnienie w kategorii Copyright.

Kolejną nagrodę otrzymaliśmy w kategorii prawa korporacyjnego. W konkursie 2017 Legal Awards organizowanym przez Acquisition International Magazine LSW przyznano tytuł Corporate Law Firm of the Year - Eastern Europe.

Od kilku lat jesteśmy także regularnie wyróżniani w "Rankingu Kancelarii Prawniczych" dziennika Rzeczpospolita jako jedna z 30 czołowych firm prawniczych w Polsce.

LSW jest stowarzyszone w jednej z największych międzynarodowych sieci firm prawniczych World Link for Law zrzeszającej ponad 70 kancelarii na całym świecie.

Wysoko oceniane jest także zaangażowanie prawników LSW w działalność społeczną. Zaowocowało to wyróżnieniami w licznych krajowych konkursach i rankingach:

  • LSW otrzymało tytuł Kancelarii PRO BONO w rankingu dziennika Rzeczpospolita w 2012 oraz 2013 roku
  • Projekty pro bono LSW wskazane w raporcie CSR 2009 Trendy (Press, czerwiec 2009)
  • Wyróżnienie w raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2008” (Forum Odpowiedzialnego biznesu)

Copyright © 2012-2019 Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy All Rights Reserved